20.01.2018

Сухофрукти - як правильно вибирати і зберігати сухофрукти?

Правила вибору та зберігання сухофруктів: як зробити усвідомлений вибір і правильно зберігати куплені сухофрукти.

 

Правила вибору сухофруктів:

Перш за все, варто запам'ятати, що не слід купувати відразу сухофрукти мішками. Якісні натуральні сухофрукти TM SERGIO купити сьогодні можна в багатьох магазинах Києва та обласних центрах України, а також в інтернет-магазині .

Фасовки сухофруктів, як правило, невеликі, до 250 г, із зазначенням на етикетці повної інформації про вагу та калорійності продукту. Це дуже зручно, до того ж і ціна таких порцій цілком прийнятна.

Ринки пропонують сухофрукти по меншій вартості, але зробити правильний вибір тут набагато складніше. Продавці вдаються до численних хитрощів, щоб отримати ваші гроші і всучити неякісні плоди. Запам'ятайте - не варто купувати рівну, занадто «красиву» курагу, найімовірніше, вона просто заздалегідь вимочена і не буде довго зберігатися. Не варто також купувати сухофрукти надто яскравих кольорів - така ознака часто сигналізує про застосування в процесі сушіння шкідливих для організму хімічних речовин.

 

Правила зберігання сухофруктів:

 

Найкраще місце для зберігання невеликого запасу сухофруктів з уже відкритої упаковки - це скляна банка, прикрита папером від сонячного світла або полотняний мішок. Найгіршим місцем для зберігання сухофруктів є поліетиленовий пакет. Для зберігання слід вибирати сухі, прохолодні місця.

У літній сезон можна засушити власний урожай або плоди, придбані на ринку. При цьому яблука, груші, місцеві сливи цілком можна заготовити на довший термін, однак зберігати їх в місцях, недоступних для мишей.

Сухофрукти - БАДи від самої природи

Сухофрукти - це сама унікальна і ефективна "харчова добавка". Висушені фрукти являють собою квінтесенцію натуральних вітамінів і мікроелементів. Цей природний набір впливає на організм оперативніше і глибше, ніж штучно синтезовані хімічні пігулки.

Так, наприклад, ягоди сливи багаті на вміст вітамінів групи B, які нормалізують обмін речовин в організмі, суттєво підвищують загальний тонус і опірність, підвищують гемоглобін, оптимізують роботу кишечника.

Висушені плоди груші справляють плідну дію на роботу шлунково-кишкового тракту, виводять з організму важкі метали і токсини.

Яблука - це найбільш низькокалорійні сухофрукти, їх вживання тонізує організм, завдяки високому вмісту вітамінів і пектину. Крім того, вживання сухих яблук істотно покращує перистальтику кишечника.

Сушена диня містить велику кількість аскорбінової і фосфорної кислоти, заліза, завдяки чому надає яскраво виражену загальнозміцнюючу дію на організм і тонус. Вживання сушеної дині помітно піднімає настрій, добре впливає на роботу серцевого м'яза, допомагає при проблемах перистальтики, прекрасно впливає на стан волосся, нігтів і шкіри.

Бажаєте купити сухофрукти в Києві, Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах України з гарантованою якістю та за найкращою ціною? Інтернет-магазин Frutalina працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень!