11.07.2018

Сухофрукти: відповіді на поширені питання

Які сухофрукти найкорисніші? Які з них кращі для схуднення, а які для вагітних і дітей? Відповіді на ці та інші популярні питання будуть корисні кожному, хто полюбляє смачні та корисні натуральні сухофрукти.

Які сухофрукти найкорисніші? Які з них кращі для схуднення, а які для вагітних і дітей? Відповіді на ці та інші популярні питання будуть корисні кожному, хто полюбляє смачні та корисні натуральні сухофрукти.

- Які сухофрукти приносять найбільшу користь? Які з них найкращі?

Сушені фрукти і ягоди володіють індивідуальним набором вітамінів і мікроелементів, тому виділити якийсь один з них не вийде. Кожен з сухофруктів, купити які оптом і в роздріб можна в магазинах партнерів ТМ Sergio, має певні корисні властивості, які роблять позитивний вплив на певний орган людини. Найпопулярнішими і найкориснішими вважаються яблука, груша, інжир, курага, персик, слива та інші.

- Чи можна вживати сухофрукти при вагітності, і яка від них користь?

У сухофруктах багато вітамінів і речовин, які сприяють зміцненню імунітету не тільки жінки, яка виношує дитину, але і самого плоду, що, в свою чергу, допомагає організму майбутньої мами чинити опір різним захворюванням. Необхідно пам'ятати про те, що у кожного сушеного фрукта або ягоди є свої особливості, тому перш, ніж вживати їх в їжу, краще порадитися з лікарем. Щоб не завдати шкоди організму вагітної жінки, слід врахувати індивідуальну непереносимість окремих фруктів або ягід.

- Що з сухофруктів можна вживати під час грудного вигодовування?

У період лактації сушені плоди стануть додатковим джерелом необхідних мікроелементів і вітамінів, головне, не вживати їх надмірно і використовувати тільки якісні сухофрукти. Необхідно також стежити за станом дитини, і при появі навіть невеликої алергічної реакції виключити їх з раціону. При грудному вигодовуванні жінки можуть пити компоти та узвари з сушених фініків, сливи, винограду, абрикосів, плодів шипшини.

- Коли можна вводити сухофрукти в раціон маленьких дітей?

Сухофрукти можна починати давати дитині, коли тій виповниться 1-1,5 роки. Як і будь-який новий вид їжі, вводити їх в раціон необхідно поступово, перетираючи на пюре. Можна розпарити сухофрукти до м'якого стану, а також зробити компот із суміші сушених плодів, який прекрасно засвоює дитячий організм.

- Чи можна вживати сухофрукти при цукровому діабеті, і які з них?

Більшість сушених фруктів і ягід діабетикам протипоказані, позаяк у них міститься цукор. У невеликих кількостях можна їсти сухі яблука , смородину і груші, але не солодких сортів, або варити з них компоти. Не рекомендуються екзотичні сухофрукти з бананів, манго, ананасів і сушена вишня. Перед вживанням обов'язково проконсультуватися з профільним лікарем.

- Які види сухофруктів корисні для серця?

Позитивний вплив на серцевий м'яз справляє курага, в якій багато калію. Приносять серцю користь і такі види сушених плодів, як інжир, фініки, родзинки, слива.

- Які сухофрукти вживати при схудненні?

У дієтичному харчуванні використовуються практично всі сушені плоди, ягоди і фрукти SERGIO, звичайно, в розумних кількостях. Вони відмінно втамовують голод, покращують роботу травної системи, служать прекрасним джерелом вітамінів, мінералів і мікроелементів.

- Які сухофрукти володіють проносними властивостями?

Найефективнішими проносними сушеними плодами є курага, інжир і чорнослив.

- Які сухофрукти можна використовувати для варіння компоту?

Компоти варять з усіх відомих видів сухофруктів, особливо корисні ті фрукти й ягоди, які ростуть в нашому кліматі (НЕ екзотичні). Узвари і компоти роблять як з окремих плодів, так і з їхньої суміші.