04.10.2018

ТМ Sergio - "Лідер року 2017" Національного бізнес-рейтингу

Виробник найкращих в Україні натуральних сухофруктів і фруктових цукерок ТОВ "Серджіо" отримало диплом "Лідер року 2017" Національного бізнес-рейтингу.

Рейтингова програма Національного бізнес-рейтингу покликана визначити провідні вітчизняні компанії різних сфер економіки, котрі відрізняються суттєвими фінансовими результатами та довірою власних партнерів і споживачів.

Зокрема, почесним званням «Лідер року» відзначаються підприємства, які увійшли в ТОП галузевого рейтингу за результатами своїх фінансово-економічних показників.

Медаль «Лідер року» - це символ успішності в галузі, що демонструє суспільству та учасникам ринку високу репутацію підприємства-володаря. Вручається компаніям, що зайняли почесне місце в загальнодержавному рейтингу. Медаль є доказом ефективної діяльності підприємства, його внеску в розвиток галузі та економіки в цілому.

Цього разу нагороди "Лідер року", "Лідер галузі", Import Export Award отримали понад 60 підприємств. Їхні досягнення — це історії успіху, за якими стоїть енергія, праця, віра, терпіння й оптимізм тисяч людей. Вони гідні не лише високих нагород, а й національного та міжнародного визнання.

На свято з’їхалися керівники і власники підприємств з Київщини, Львівщини, Черкащини, Миколаївщини, Житомирщини, Вінниччини та інших куточків країни. Це аграрії, будівельники, виробники продуктів харчування, представники медичних і освітніх установ, торговельних, страхових, фінансових, охоронних, переробних компаній.

Організатори наголосили, що досягнення компаній — це результати професійного управління та злагодженої колективної роботи, а нагороди — підтвердження добропорядності й відкритості бізнесу перед громадськістю та владою.

Серед нагороджених — і невеличкі амбітні підприємства, й відомі титани, на плечах яких тримається українська економіка: виробник лікарських засобів «Фармак», натуральних сухофруктів, снеків і фруктових цукерок — Sergio, агентства «Марлоу Навігейшн Україна» та «Старк Шиппінг», українські доньки світових брендів Electrolux та Reckitt Benckiser.