16.08.2018

Веганські фруктові цукерки в Україні

Веганські фруктові цукерки, виготовлені з натуральних вітчизняних фруктів і ягід, тепер доступні і в Україні! Адже влітку 2018 р. ТМ FrukFetta представила на ринку фруктові цукерки для веганів на основі тростинного цукру.

ФрукФетта відтепер і для веганів!

Любителі солодощів, а особливо вегани й ті, хто дотримується дієтичного харчування, належно оцінять новинку від SERGIO - веганські цукерки з фруктів і ягід.

Влітку 2018 року компанія запустила у виробництво фруктові цукерки на основі тростинного цукру. У цій серії Frukfetta випускається з чотирма смаками: яблучним, грушевим, малиновим і полуничним.

Веганські фруктові цукерки, як і звичайна класична продукція, складаються з висушеного плодово-ягідного пюре, покритого цукровою пудрою, що відрізняються за кольором і мають приємний, оригінальний карамельний присмак.

Щоб купити веганські фруктові цукерки з цукром з тростини, можна відвідати магазини, які є партнерами виробника, або кондитерські торгові точки в великих містах України, або замовити продукцію в інтернет магазині компанії Sergio http://frutalina.com.ua.

Як і будь-які інші, веганські цукерки з фруктів і ягід не завдають шкоди організму, оскільки виготовляються тільки з кращої натуральної сировини, вирощеної в екологічно чистих районах України.

З чого складаються веганські цукерки Frukfetta

При виробництві веганських цукерок, смачною та відмінною за своїми смаковими якостями продукції, використовується лише тростинний цукор і натуральні фрукти та ягоди, з яких готують ніжне пюре. Потім його піддають комбінованому сушінню в спеціальних печах, де підтримується температура на рівні 80 градусів. Завдяки такій технології веганська ФрукФетта зберігає практично всю користь свіжих фруктів і ягід.

Натуральна сировина надає продукції SERGIO найтонший аромат і чудовий ніжний смак лісових та садових плодів. Набуваючи дедалі більшої популярності в Україні, фруктові цукерки не залишать байдужими ні дітей, ні веганів, ні дорослих.

Харчова цінність веганскої ФрукФетти і зберігання

Залежно від того, що входить до складу основного інгредієнта (фрукта або ягоди) в 100 грамах веганських цукерок міститься 0,9-2,1 г білка, 78-84 г вуглеводів і незначна кількість жиру в межах 0,2-0,9 г. Енергетична цінність цієї ароматної та неймовірно смачної продукції коливається від 350 до 387 Ккал на 100 грам.

Саме за низьку калорійність, відсутність жиру і хімічних добавок фруктові цукерки так високо цінуються споживачами.

Щоб зберегти всі смакові властивості веганської ФрукФетти, необхідно дотримуватися температурного режиму в межах +15 градусів при невисокій вологості. В таких умовах цукерки залишаться свіжими протягом місяця.

Веганські фруктові цукерки в Україні - ціна

ФрукФетта є прямокутними пластинками, що складаються з декількох тонких шарів фруктово-ягідного висушеного пюре. Зверху їх обсипають цукровою пудрою, щоб обгортка не прилипала до вмісту. На перший погляд вони схожі на звичайну пастилу, але фруктові веганські цукерки відрізняються більш насиченим смаком і ароматом, а через те, що в них немає штучних інгредієнтів, ще й нешкідливі для організму.

У порівнянні зі звичайними цукерками ціни на ФрукФетту дещо вищі, але ж безпечні та натуральні солодощі не можуть бути дешевими. До того ж вживання недорогих цукерок з додаванням хімії може стати причиною багатьох захворювань. Тому вегани і звичайні споживачі солодощів воліють ласувати українськими фруктовими цукерками на основі натуральної сировини.

Де купити веганські цукерки з фруктів в Києві, Львові

Купити ФрукФетту для веганів можна не тільки в Києві, а й в інших регіонах країни (Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Харків, Львів) по цілком прийнятній ціні.

Виробник пропонує свою натуральну і безпечну продукцію, до якої не входять консерванти та інші штучні добавки, як в роздріб, так і оптовими партіями. Причому замовити солодощі можна в його інтерент-магазині в режимі онлайн.