20.09.2018

Різновиди сухофруктів - їхні властивості та користь

Різновиди сухофруктів являють собою ягоди та фрукти, з яких вилучена волога шляхом природного висушування їх під сонячним промінням, в тіні, або ж промисловими способами: в спеціальних пічках, з використанням хімічних речовин або без них.

Про корисні властивості сухофруктів відомо давно, їх популярність і вживання тільки зростає, завдяки тому, що використовувати їх можна і в звичайному харчуванні, і як додатковий засіб при лікуванні різних захворювань.

У зимовий період вони прекрасно замінюють свіжі ягоди і фрукти, оскільки після висушування в них залишаються всі речовини, необхідні людині для підтримки організму в здоровому стані: мікроелементи, вітаміни, мінерали.

Сухофрукти поділяються на два різновиди:

  • Сушені фрукти, купити які в Києві і по всій Україні ви можете протягом усього року. Це можуть бути абрикоси, з яких виходить курага і урюк, персики, груші, яблука, інжир, банани, сливи (чорнослив), кокос та інші;
  • Сушені ягоди . Використовують, як лісові, так і садові види. Це малина і смородина, журавлина і вишня, шипшина і виноград, який стає родзинками, і багато інших.

Крім того, кожен з цих різновидів підрозділяють на підвиди, що володіють своїми, часто унікальними лікувальними і корисними властивостями.

Сухофрукти в Україні широко використовуються в домашніх умовах і найрізноманітніших галузях харчової промисловості. Їх можна вживати без попередньої обробки, додавати в випічку і готові страви, з них готують різні солодощі, узвари, компоти, безалкогольні та алкогольні напої. Деякі різновиди сухофруктів відрізняються великою калорійністю, яка може бути в кілька разів вище, ніж у свіжого аналога, тому вони дуже поживні і цілком можуть замінити повноцінний сніданок або вечерю.

Відвари з сухофруктів рекомендують при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, серцевого м'яза, нирок, для відновлення і нормалізації обміну речовин. Наприклад, всього 5 сушених абрикосів повністю закривають щоденну потребу людини в залізі та кальції. Сушені ягоди і фрукти, купити які оптом і в роздріб можна по всій Україні - це відмінний перекус в перервах між обідом і вечерею або сніданком і обідом, оскільки знижують апетит і швидко вгамовує голод.

Поділяють сухофрукти і залежно від виду висушування: в природних умовах або на спеціальному сушильному устаткуванні. Крім цього, сухофрукти можуть бути цілими або подрібненими (розрізаними навпіл або дрібно нарізані), з кісточкою або без неї.

Виробник сухофруктів в Україні

Компанія Sergio є одним з лідерів на ринку виробництва та реалізації сухофруктів в Україні. Під цією торговою маркою виробляються якісні та натуральні продукти, при виготовленні яких не використовуються консерванти, хімічні добавки та жири.

Компанія пишатися тим, що її продукція найкраща в Україні! Сушені ягоди, фрукти і овочі, оригінальні фруктові цукерки, снеки та ласощі подарують насолоду неперевершеним смаком, наповнять життєвою енергією, підтримають імунітет і загальний стан організму!