09.11.2018

Виробник сухофруктів в Україні

Виробник сухофруктів в Україні - компанія Sergio (м. Київ) успішно працює на ринку з 2010 р., поставляючи свою високоякісну продукцію не тільки в різні регіони країни, а й за кордон.

"Все для дітей!" Ця проста фраза стала девізом і головним принципом провідного виробника сухофруктів в Україні - торгової марки Sergio. Коли у засновників компанії в 2009 році народився син Сергій, педіатр їм порадив готувати смачні компоти із сушених фруктів і ягід, які повинні бути чистими і не обробленими хімічними препаратами.

На той час в Києві та регіонах України купити сухофрукти можна було в основному на ринку у продавців з Узбекистану або склянками у місцевих торговців. Причому продукція часто не відрізнялася високою якістю та гарним і зовнішнім виглядом. Тому для багатьох батьків пошук якісних вітчизняних сухофруктів став справжньою проблемою.

Виробник сухофруктів - від сімейного бізнесу до лідера ринку

Тоді подружжю прийшла в голову ідея налагодити в Україні сучасне і високоякісне виробництво сухофруктів - тобто випуск чистих, без обробки будь-якими речовинами, сушених ягід і фруктів, які можна вживати без попередньої підготовки в якості перекусу або варити з них ароматні компоти. І вже в 2010 році вони створили компанію, якій дали ім'я свого сина Сержіо й під брендом якої стали випускати натуральну, високоякісну вітчизняну продукцію TM SERGIO.

Зараз купити сухофрукти оптом в магазинах або замовити на офіційному сайті виробника можна без жодних проблем. Уся продукція виготовляється за унікальною технологією, завдяки якій в сушених ягодах і фруктах практично повністю зберігаються вітаміни та мінеральні речовини. У виробництві не використовуються консерванти, підсилювачі смаку та аромату й інші хімічні інгредієнти. Тому сухофрукти виходять не тільки смачними, а й корисними.

Виробництво сухофруктів в Україні - гордість за якість

У компанії пишаються тим, що виробляють найкращі в Україні сушені ягоди та овочі, фруктові чіпси і цукерки, які стали справжніми ласощами для дітей і дорослих.

Продукція TM SERGIO дарує споживачам насолоду чудовим смаком і запашними ароматами, наповнюючи повсякденні будні радісними враженнями й яскравими барвами.

На українському ринку компанія Sergio займає лідируючу позицію, постійно підтверджуючи свою репутацію тим, що ретельно вивчає потреби і аналізує запити покупців не тільки в столиці, але і в інших регіонах країни, включаючи, як великі міста, так і невеликі селища.

Де купити сухофрукти оптом в Україні?

Асортимент бренду постійно розширюється і поповнюється новою продукцією, в тому числі й компотними сумішами з оптимально підібраними компонентами з сушених фруктів і ягід. У магазинах м. Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро та ін. можна купити сухофрукти оптом і в роздріб за прийнятними цінами.

Останнім часом виробник активно займається виготовленням фруктових снеків і чіпсів. Найбільшу популярність завоювали яблучні чіпси Sergio, головною перевагою яких став не тільки чудовий смак і приголомшливий аромат, але і те, що в процесі їх виробництва не використовуються хімічні речовини і цукор. Таку продукцію із задоволенням вживають діти, діабетики і ті, хто ретельно стежить за здоров'ям свого організму.

Не менш популярні і натуральні цукерки ФрукФетта, створені на основі вітчизняної сировини і в найрізноманітніших поєднаннях ягід і фруктів. До їхнього складу входить невелика кількість цукру або натуральний мед, але в них немає барвників, консервантів, підсилювачів, підсолоджувачів та інших штучних інгредієнтів.

У 2017 році компанія TM SERGIO розпочала випуск нової продукції цукатів з фруктів і овочів, при виготовленні яких використовуються старовинні рецепти. Морквяні, гарбузові та навіть бурякові цукати вже отримали визнання у ласунів і користуються заслужено високим попитом у споживачів.