14.05.2019

Натуральні сухофрукти в Україні - новинки 2019 р.

Смачні та корисні натуральні сухофрукти люблять і дорослі, і діти.  Виробництвом цих ласощів з 2010 року займається провідний виробник України - компанія SERGIO.

Сьогодні натуральні сухофрукти SERGIO поставляються як в усі регіони України, так і далеко за її межі.

Виробництво і асортимент продукції

Виробник натуральних сухофруктів SERGIO постійно працює над розширенням асортименту. В 2019 році увазі українців було представлено відразу кілька оригінальних новинок.  Так, на прилавках магазинів жителі країни знайдуть сьогодні багато цікавих продуктів смачного і здорового харчування:

Завдяки своїм перевагам компанія SERGIO швидко зайняла лідируючі позиції на ринку. Головний секрет її успіху - використання тільки натуральних компонентів.  Продукція виготовляється зі свіжих плодів з додаванням меду й невеликої кількості цукру. Сировина для виробництва вирощується в екологічно чистих регіонах України. А дякуючи впровадженню унікальної технології, в продуктах від SERGIO зберігаються всі вітаміни і мінеральні речовини.

Смачні сюрпризи від компанії

У 2019 виробник приємно здивував українців кількома незвичайними розробками. Це і стильні фруктові закуски до вина, і снеки з гарбуза і томатів, смак яких доповнений ароматними прянощами. Для збереження корисних якостей вихідна сировина нарізається тонкими скибочками, додають приправи (коріандр, перець, базилік) і дбайливо висушують при низькій температурі.

Смакові добавки, ароматизатори та інша хімія при виробництві овочевих снеків не використовується. У них практично відсутні жири, а кількість калорій наближається до мінімального.

Такі делікатеси не просто приносять задоволення. Вони чудово втамовують голод і дарують організму енергію, до того ж можна не боятися набрати зайві кілограми. Це ідеальний перекус на роботі, в дорозі. Тож покупці знову переконалися в тому, що здоровий спосіб життя може бути і дуже смачним!

Якісні і ароматні натуральні сухофрукти SERGIO можна їсти дітям, пенсіонерам, людям, які сидять на дієті або страждають на цукровий діабет. Зарядитися такими поживними ласощами корисно офісним співробітникам, а також українцям, які працюють на виробництві - ані обмежень, ані протипоказань практично немає.

Особливо приємно, що сьогодні ці смаколики доступні практично всім жителям країни. Купити натуральні сухофрукти оптом і в роздріб можна в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі та інших містах України. І всюди продукція користується підвищеним попитом, адже не випадково компанія SERGIO була удостоєна високого звання «Лідер року».

Вкусные и полезные натуральные сухофрукты любят и взрослые, и дети. Производством этого лакомства с 2010 года занимается компания SERGIO. Сладкая продукция поставляется как во все регионы Украины, так и далеко за ее пределы.

Производство и ассортимент продукции

Производитель сухофруктов SERGIO постоянно работает над расширением ассортимента. В 2019 вниманию украинцев было представлено сразу несколько оригинальных новинок. На прилавках магазинах жители страны найдут все, что нужно для вкусного и здорового питания:

  • Чипсы и снеки, приготовленные из свежих плодов.
  • Заготовки для компотов и нежную пастилу.
  • Сухофрукты и смеси экологически чистых овощей.
  • Конфеты ФрукФетта – натуральные сладости из фруктов и ягод, которые выпускаются в самых интересных сочетаниях.

Благодаря своим преимуществам компания SERGIO быстро заняла лидирующие позиции на рынке. Главный секрет ее успеха – использование только натуральных компонентов. Продукция изготавливается из свежих плодов с добавлением меда и небольшого количества сахара. Сырье для производства выращивается в экологически чистых регионах Украины. Благодаря внедрению уникальной технологии в продуктах от SERGIO сохраняются все витамины и минеральные вещества.

Вкусные сюрпризы от компании

В 2019 году производитель приятно удивил украинцев необычными разработками. Это снеки из тыквы (гарбуз) и томатов, вкус которых дополнен ароматными пряностями. Для сохранения полезных качеств исходное сырье нарезают тонкими ломтиками, добавляют приправы (кориандр, перец, базилик) и бережно высушивают при низкой температуре.

Вкусовые добавки, ароматизаторы и прочая химия при производстве овощных снеков не используется. В них практически отсутствуют жиры, а количество калорий приближается к минимальному.

Такие деликатесы не просто доставляют удовольствие. Они отлично утоляют голод и дарят организму энергию, к тому же можно не бояться набрать лишние килограммы. Это идеальный перекус на работе, в дороге. Благодаря компании SERGIO покупатели снова убедились в том, что здоровый образ жизни может быть и очень вкусным.

Качественные и ароматные продукты SERGIO можно есть детям, пенсионерам, людям, которые сидят на диете или страдают сахарным диабетом. Зарядиться таким питательным лакомством полезно офисным сотрудникам, а также украинцам, которые трудятся на производстве - ни ограничений, ни противопоказаний практически нет.

Особенно приятно, что лакомства этого производителя доступны всем жителям страны. Овощные закуски и натуральные сухофрукты оптом и в розницу продаются в Киеве, Днепре, Харькове, Львове, Одессе и других городах Украины. И везде продукция пользуется повышенным спросом, ведь не случайно компания SERGIO была удостоена высокого звания «Лидер года».