Про компанію

"Усе заради діток" – саме з цієї простої фрази розпочинається життєва історія торгової марки Sergio.

Ще в далекому 2009 році, з народженням сина Сергія, переді мною як мамою постала потреба у чистих, необроблених сухофруктах для приготування компотиків з сушених фруктів та ягід за рекомендацією педіатра.

Це змусило мене звернути увагу на те, що сушені яблука, груши в Києві та інших містах України продаються переважно на ринках - або склянками від бабусь, або ж великим насипом у мішках, привезених здебільшого з Узбекистану. Якість і зовнішній вигляд цих сухофруктів був просто жахливий. Тож пошук якісних українських сухофруктів перетворився на справжню проблему – з якою стикнулися не лише я, але й чимало інших батьків.

Саме тоді в нас і визріла ідея налагодження в Україні виробництва чистих, нічим не оброблених сушених ягід і фруктів, які не треба було б мити, а можна було б використовувати відразу - причому не тільки для приготування компотів, а й для смачного перекусу!

Добре все обміркувавши, в 2010 р. ми разом чоловіком і заснували компанію, яку назвали на честь сина - Серджіо, що стала виробляти продукти TM SERGIO.

Наша місія як виробника сухофруктів

Сьогодні ми бачимо своє покликання в тому, щоб виробляти для Вас по-справжньому високоякісну й натуральну українську продукцію - за технологією, яка дозволяє зберегти всі мінеральні речовини без копчення та додавання смакових добавок, консервантів, жирів.

Саме тому ми з гордістю презентуємо Вам найкращі в Україні сухофрукти, ягоди, сушені овочі, фруктові снеки та ласощі – які дарують насолоду чудового смаку, захищають, оздоровлюють і сповнюють кожен день у житті наших родин радістю та яскравими барвами!