Що ми виробляємо?

szo my vyroblyaemo

Підтверджуючи репутацію лідера ринку, ми намагаємося постійно вивчати й аналізувати потреби й запити українських споживачів як у Києві, так і в Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі та інших містах і містечках нашої країни.

Тому ми регулярно доповнюємо асортимент ТМ SERGIO високоякісними сушеними фруктами, ягодами та овочами, розробляємо оптимальне поєднання для компотних сумішей.

Останніми роками одним з найактивніших напрямків розвитку компанії є виробництво фруктових снеків. Зокрема, яблучні чіпси ТМ SERGIO вже завоювали визнання найвимогливіших покупців, які стежать за своїм здоров'ям. Адже окрім чудового смаку, їх ключовою перевагою стала відсутність у процесі виробництва будь-яких хімічних домішок і цукру. Це дозволяє вживати наші яблучні чіпси як дітям, так і діабетикам!

Натуральні сухофрукти та фруктові цукерки в Україні

Топовою продукцією компанії залишається натуральна фруктова цукерка ТМ "ФрукФетта", яка створена з любов’ю за запатентованою технологією, поєднуючи корисні натуральні фрукти та ягоди з доданням невеликої кількості цукру або меду без жодного консерванту, ароматизатора та барвника. Наша команда створює неповторні смакові поєднання ягід та фруктів для самих вибагливих маленьких ласунчиків і всієї родини.

У 2017 році новим напрямком діяльності компанії стало виробництво цукатів з овочів та фруктів за старовинними рецептами наших бабусь. Цукати з моркви, гарбуза та навіть буряка вже знайшли своїх шанувальників!

buy button